گروه مهندسی سوراسل
خانه / باتری نیروگاه خورشیدی / آخرین قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی

آخرین قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی

قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی را می توان از نمایندگی های معتبر فروش آنها که در شهر های مختلف مشغول به فعالیت هستند جویا شده و از آخرین قیمت آن مطلع شوید.

قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی

سلول خورشیدی چیست؟

با پیشرفت های روز افزون انسان در زمینه های مختلف، نیاز به انرژی نیز روزبه روز بیشتر و بیشتر شده است، به حدی که انسان در پی تولید انرژی های مورد نیاز خود، از منابع تجدیدپذیری همچون باد، نور خورشید، آب و…برآمده است.
سلول خورشیدی که در زبان انگلیسی به آن solar cell گفته می شود، قطعه ای الکترونیکی و به حالت جامد است که بخشی از انرژی دریافتی از نور خورشید را به طور مستقیم به الکتریسیته تبدیل می کند.
سلول های خورشیدی انواع مختلفی دارند که برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سلول های خورشیدی مبتنی بر سیلیکون کریستال
  • سلول های خورشیدی تین فیلم
  • سلول های خورشیدی بر پایه ی مواد آلی

انرژی که از خورشید به سطح زمین می رسد بسیار بیشتر از انرژِی مورد نیاز ما انسان هاست، بنابراین برنامه ریزی برای استفاده از این انرژی یکی از بهترین تصمیمات بشر بوده و نقش قابل توجهی در زمینه ی صرفه جویی و استفاده ی بهینه ازانرژی های قبلی دارد.
هر سلول خورشیدی، انرژی کمی جذب می کند، بنابراین برای تامین انرژی و استفاده از آن نیاز به تعداد زیادی سلول است تا برقی که به دست می آید مناسب و به مقدارکافی باشد.

قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی

کاربردها و مزایای استفاده ازباتری های خورشیدی

باتری خورشیدی مصارف گوناگونی داردو با گذشت زمان و روز به روز بر اهمیت استفاده از آن افزوده می شود.با استفاده از باتری های خورشیدی می توان برق مورد نیاز برای روشن کردن تلویزیون،لامپ، تلفن و حتی پمپ آب را به کار انداخت. ببعضی ماشین حساب ها نیز با استفاده از نور خورشید کار میکنند.
سلول های خورشیدی هوا و محیط را آلوده نمی کنند و به دلیل جذب انرژی از خورشید، نیازی به سوزاندن سوخت های فسیلی نیست. همچنین این سلولها امکان ذخیره ی انرژی در روز و استفاده در شب را برای ما فراهم می کنند.

قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی

اما قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی چقدر است؟

قیمت خریدباتری نیروگاه خورشیدی بسیار متنوع است و بسته به ویژگی ها و شرایط ویژه ی هر سلول و کیفیت آنها قیمت ها فرق می کند.مثلا قیمت پنل ۵ ولت با جریان ۱ آمپر، با قیمت پنل۵ ولت ۲ آمپر متفاوت است.قیمت پنل خورشیدی۱۲ ولت نیز در طیف بین ۳۰ تا۴۰۰ هزارتومان قرار می گیرد.
به دلیل تفاوت قیمت ها و نیز تنوع محصولات عرضه شده در بازار، پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید این محصول را دارید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و پس از کسب اطلاعات کافی اقدام به خرید فرمایید.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com
باتری خورشیدی-باطری خورشیدی