گروه مهندسی سوراسل
خانه / پروژکتور خورشیدی / خریدو فروش پروژکتور خورشیدی ۱۲۰ وات

خریدو فروش پروژکتور خورشیدی ۱۲۰ وات

تولید نور در محیط های بزرگ چون پارک ها و ورزشگاه ها امری بسیار مهم است و فضایی امن و روشن را ایجاد می کند. برای ایجاد این نور برق زیادی نیاز هست که باعث بالا رفتن مصرف انرژی می شود. اما امروزه خرید پروژکتور خورشیدی ۱۲۰ وات توانسته این مشکل مصرف بیش از حد انرژی را به راحتی رفع کند. این تجهیزات الکتریکی به کمک نور خورشید فعالیت می کنند و در روز انرژی خود را از خورشید می گیرند. نوری که توسط این تجهیزات تولید می شود می تواند محیطی وسیع را به راحتی روشن کند. 

خریدو فروش پروژکتور خورشیدی 120 وات

کاربرد پروژکتور خورشیدی ۱۲۰ وات

کاربرد پروژکتور خورشیدی 120 وات از کاربرد پروژکتور خورشیدی می توان به روشنایی پارک، سواحل، ورزشگاه ها و … اشاره کرد. میزان ولتاژ در این تجهیزات متفاوت بوده و هر کدام میزان نور و روشنایی متفاوتی دارند و برای فضاهای کوچک و بزرگ به کار گرفته می شوند. 

رنگ آنها آفتابی و مهتابی است که ترکیب آنها به چشم آسیب نمی رساند. این مدل ها می توانند به طور شبانه روز فعالیت کنند و طول عمر زیادی دارند. این مدل ها به صورت ایستاده و دیواری و مطابق با سفارش مشتری نصب می شوند. در محیط های بزرگ و وسیع بیشتر به صورت ایستاده قرار می گیرد تا نور به راحتی پخش شود. 

از دیگر مصارف این تجهیزات می توان به فضای باز سازمان ها و اداره جات و همچنین سر چراغ های متحرک و روی دیوارهای سیمانی اشاره کرد. این مدل ها با روکش اپوکسی که دارند در مقابل رطوبت و نور خورشید مقاوم هستند. 

توزیع پروژکتور خورشیدی ۱۲۰ وات باکیفیت

توزیع پروژکتور خورشیدی 120 وات باکیفیت توزیع پروژکتور خورشیدی ۱۲۰ وات باکیفیت در سراسر کشور باعث شده تا این تجهیزات به راحتی در دسترس مشتریان قرار بگیرند. این مرکز برای توزیع تجهیزات، به صورت مستقیم و بدون واسطه عمل می کند و دست دلالان را از بازار های داخلی حذف می کند. این امر باعث می شود تا قیمت ها کاهش پیدا کند و مشتری بتواند با کمترین بودجه خرید خود را انجام دهد. 

کارخانه های تولید کننده برای ارسال محصولات خود به دیگر شهر ها از شرکت های پخش کمک می گیرند. این شرکت ها توزیع ها را بر اساس سفارش مشتریان انجام می دهند. پخش ها همیشه به صورت عمده انجام می شود که با هزینه های کمتری هم همراه است.

نمایندگی ها بعد از کارخانه ها وظیفه پخش را به عهده دارند. پخش عمده این پروژکتورها به وسیله مراکز پخش انجام می شود، چون آن ها توزیع محصول را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پروژکتور خورشیدی با کمترین قیمت

چراغ های خورشیدی از جمله محصولاتی هستند که با پیشرفت تکنولوژی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته اند. این کالاها به طریق کلی در دسترس مشتری ها گذاشته می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی