گروه مهندسی سوراسل
خانه / سیستم خورشیدی / قیمت سیستم خورشیدی سیار برای صادرات

قیمت سیستم خورشیدی سیار برای صادرات

قیمت سیستم خورشیدی سیار بنابر کیفیت و میزان کارایی آن متفاوت است، برخی سیستم ها پیشرفته تر و پیچیده تر هستند و کارایی بیشتری دارند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بسیاری از افراد به فکر این هستند که چرا از منابع تمام شدنی مانند نفت، گاز، برق و … استفاده کنند و از منابعی که هیچ گاه تمام نمی شوند بهره نبرند؟ انرژی خورشیدی یکی از منابعی است که هیچگاه تمام نمی شود و همیشه می توان از آن بهره برد. 

قیمت سیستم خورشیدی سیار برای صادرات

سیستم خورشیدی سیار بهترین وسیله برای عشایر

 سیستم خورشیدی سیار بهترین وسیله برای عشایر سیستم خورشیدی سیار وسیله ای قابل حمل است که انرژی خورشیدی را به نیروی مورد نیاز برای بسیاری از کارها تبدیل می کند. 

عشایر بنابر سبک زندگی خود در محل هایی سکونت ندارند که همیشه نیروی برق برای آن ها در دسترس باشد و این انرژی یکی از انرژی های اصلی مورد نیاز برای زندگی بشر است، به علاوه زمانی که عشایر به ییلاق و قشلاق سفر می کنند ممکن است در مسیر و یا مقصد نیاز به شارژ گردن گوشی و … پیدا کنند، به همین دلیل استفاده از این محصول برای آن ها بسیار کاربردی است. 

این سیستم علاوه بر کارآمدی زیاد، سایز بزرگی ندارد و سبک است بنابراین برای حمل و نقل و جا به جا شدن برای کسی مشکلی ایجاد نمی کند و به هیچ عنوان دست و پا گیر نیست. 

دلیل سومی که عشایر می توانند از این سیستم استفاده نمایند این است که استفاده از این دستگاه شامل هزینه های جانبی مانند پرداخت قبض و … نمی شود و برای آن ها صرفه ی اقتصادی نیز خواهد داشت. امروزه در بسیاری از شهر ها نیز افراد اقدام به نصب  سیستم خورشیدی روی سقف خانه هایشان کرده اند و از آن بهره می برند اما این سیستم ها قابلیت جا به جایی ندارند و عشایر به خاطر سبک زندگیشان بهتر است از نوع سیار آن استفاده نمایند.‌

توزیع کننده سیستم خورشیدی سیار در برندهای متفاوت

توزیع کننده  سیستم خورشیدی سیار در برندهای متفاوت توزیع سیستم خورشیدی به منظور رفاه حال مشتریان انجام می شود. سیستم خورشیدی سیار برند های مختلفی دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند و قیمت آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است، اگر به فکر خرید این سیستم هستید بهتر است برندهای مختلف را با هم مقایسه نموده و به بهترین مورد متناسب با شرایط خود دست پیدا کنید. همچنین بهتر است خرید خود را از مرکزی انجام دهید که تمام برندهای مختلف این دستگاه را داشته باشد و امکان مقایسه کیفیت و قیمت در برندهای مختلف برای شما وجود داشته باشد. 

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی