گروه مهندسی سوراسل
خانه / چراغ خورشیدی / قیمت فروش چراغ خورشیدی ۱۰۰ وات

قیمت فروش چراغ خورشیدی ۱۰۰ وات

چراغ خورشیدی همانطور که از نامش پیداست، انرژی الکتریکی خود را از خورشید تامین می کند. سلولهایی که روی پنل نصب هستند با جذب انرژی و نور خورشید، آن را به برق یا انرژی الکتریکی تبدیل می کنند و با ایجاد روشنایی و گرما مورد استفاده قرار می گیرند.
این چراغ ها در شرایطی که دسترسی به برق صنعتی فراهم نیست، گزینه ی بسیار مناسبی می باشند. این محصول تنوع زیادی از نظر توان مصرفی و شکل ظاهری دارد. قیمت چراغ خورشیدی ۱۰۰ وات بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

قیمت فروش  چراغ خورشیدی 100 وات

انواع چراغ خورشیدی قابل چرخش

انواع چراغ خورشیدی قابل چرخشچراغ خورشیدی در معابر، پارک، باغچه و انواع محوطه های بیرون از منزل و فضاهای بسته برای ایجاد نور و روشنایی استفاده و نصب می شود. تنوع بالا در شکل ظاهری، میزان مصرف انرژی و کیفیت این محصول باعث شده که از آن در مکانهای زیادی استفاده کنند.

چراغ خورشیدی قابل چرخش با غروب کردن خورشید روشن می شود و برای استفاده در شب بسیار مناسب می باشد. این چراغ ها به حرکت و صدا حساسیت بالایی دارند و به محض حس کردن صدای ماشین و افراد محوطه را روشن و نورانی می کنند. در هنگام سکوت و خلوت نور ملایم و کمتری دارند.

انواع این چراغ ها با قابلیت های مختلف وجود دارند که بسته به کاربرد و نوع مکان مورد نصب، تهیه و خریداری می شوند. این چراغ ها نیاز به سیم کشی ندارند و تنها با انرژی ای که از خورشید تامین می شود، کار کرده و اطراف خود را روشن می کنند. انواع چراغ خورشیدی در رنگبندی و سایز مختلف موجود است.

تولیدکننده چراغ خورشیدی در تهران

تولیدکننده چراغ خورشیدی در تهران تولیدکننده چراغ خورشیدی در تهران این محصول را در تنوع بالا به روش های مختلفی در بازار توزیع و عرضه می کند. با توجه به اهمیت این چراغ ها و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی الکتریکی، مهندسان و متخصصان در تلاش برای انواع مختلف این چراغ ها با عملکرد بهتر و دوام بالاتر می باشند.

بروزترین مدل این چراغ قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه به اطراف را دارد. علاوه بر این با میزان مصرف کمترین انرژی خورشیدی بهترین عملکرد را داشته و قابلیت نصب در انواع مکانهای سرباز همچون پارک ها، باغچه و حیاط را دارد. 

تنوع بالا و زیبای این چراغ ها، باعث شده که همواره مورد استقبال قرار گیرند و در مکانهای مختلف استفاده شوند. این چراغ ها علاوه بر نور خورشید با برق شهری نیز کار می کنند. تولید کننده چراغ خورشیدی در تهران، انواع مختلف این محصول را در زیباترین و جدیدترین مدلها با قیمت استثنایی به صورت آنلاین به فروش می رساند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت چراغ خورشیدی ۵۰ وات مستقیم از کارخانه

قیمت چراغ خورشیدی 50 وات بسته به نوع شرکت تولید کننده محصول می تواند متفاوت باشد. با این حال لازم است بدانید این چراغ ها که امروزه بسیار پرکاربرد شده اند، مزایا

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی