گروه مهندسی سوراسل
خانه / پنل خورشیدی / قیمت پنل خورشیدی ۱۰۰ وات

قیمت پنل خورشیدی ۱۰۰ وات

کار پنل خورشیدی ۱۰۰ وات نوردهی است. با توجه به نوع ال ای دی هایی که در آن به کار می رود میزان نوردهی و قیمت آن ها متفاوت است. پنل های خورشیدی در صرفه جویی انرژی بسیار کمک می کنند. در این مقاله می خواهیم درباره نحوه نصب پنل و فروش پنل خورشیدی بیشتر صحبت کنیم.

قیمت پنل خورشیدی 100 وات

نحوه نصب پنل خورشیدی ۱۰۰ وات

نحوه نصب پنل خورشیدی 100 وات خورشیدی بودن این پنل ها به این معنی است که جهت نوردهی نیاز به منبع انرژی غیر طبیعی مانند برق ندارند، بلکه از طریق نور و گرمای خورشید خود را شارژ می کنند و از انرژی کاملا طبیعی استفاده می کنند.

این ویژگی مزیت هایی به همراه دارد، از جمله این مورد که چون به طور طبیعی انرژی لازم را دریافت می کند نیاز به اتصالات بیرونی پیچیده ای نیست و به راحتی نصب می گردد و نمایی شیک و تمیز ایجاد می کند.

پنل های خورشیدی در روز انرژی لازم را ذخیره می کنند و در شب از آن انرژی جهت نوردهی استفاده می کنند. نحوه روشن و خاموش شدن آن می تواند هم از راه دور صورت گیرد و هم با دادن تنظیماتی به صورت اتوماتیک انجام شود.

از مزیت های مهم این وسیله می توان  به صرفه جویی زیاد در هزینه ها و انرژی اشاره داشت.

با توجه ویژگی های مثبتی که ذکر شد می توان به راحتی پیش بینی کرد که کاربرد های فراوانی در حوزه های مختلفی که نیازمند نوردهی هستند، دارا می باشد. از جمله مکان هایی که کاربرد پنل خورشیدی در آنجا توصیه می شود موارد زیر است:

  • استودیوم های ورزشی 
  • سوله ها
  • حیاط
  • پارک ها
  • تابلو تبلیغاتی
  • ورودی ساختمان ها
  • خیابان ها

فروشگاه فروش پنل خورشیدی

فروشگاه فروش پنل خورشیدی قیمت پنل خورشیدی یک عامل بسیار مهم و اثر گذار در خرید است. اما تنوع در قیمت متناسب با امکانات و ویژگی هایی که پنل به همراه دارد متغیر است.

اولین عامل میزان نوردهی است. میزان نور پنل ها را با واحد وات نشان می دهند. ابعاد متناسب با این عامل تغییر می کند. هر چه میزان نوردهی یا وات آن کم تر باشد اندازه آن هم کوچک تر خواهد بود.

کیفیت جنس بدنه و اجزای تشکیل دهنده آن هم بر قیمت نهایی موثر است. جنس بدنه و صفحه آن باید به گونه ای باشد که در برابر حرارت و گرما مستقیم خورشید مقاوم باشد و زمان بیشتری عمر کند.

آلومینیوم یکی از نمونه جنس هایی است که برای ساخت بدنه پنل های استفاده می شود. جنس انتخاب شده باید خاصیت ضد زنگ زدگی داشته باشد تا هنگام بارندگی آسیب نبیند.

به منظور اطلاع از به روزترین قیمت پنل ای خورشیدی در انواع مختلف می توان از طریق سایت اقدام کرد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع پنل خورشیدی به خارج کشور

امروزه انرژی الکتریکی به کم تجهیزات پیشرفته و با الهام گرفتن از نیروی طبیعی خورشید تولید می شود. برای انجام این کار پنل خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد. این و

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی