گروه مهندسی سوراسل
خانه / چراغ خورشیدی / قیمت چراغ خورشیدی ۵۰ وات مستقیم از کارخانه

قیمت چراغ خورشیدی ۵۰ وات مستقیم از کارخانه

قیمت چراغ خورشیدی ۵۰ وات بسته به نوع شرکت تولید کننده محصول می تواند متفاوت باشد. با این حال لازم است بدانید این چراغ ها که امروزه بسیار پرکاربرد شده اند، مزایای زیادی داشته که در ادامه این مقاله بیشتر به آن خواهیم پرداخت.قیمت چراغ خورشیدی 50 وات مستقیم از کارخانه

استفاده از چراغ خورشیدی ۵۰ وات برای مصارف خانگی

استفاده از چراغ خورشیدی 50 وات برای مصارف خانگی چراغ های خورشیدی جزو ابزار روشنایی بسیار مدرن بوده که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این چراغ ها که از لامپ های ال ای دی، سلول خورشیدی و باتری قابل شارژ تشکیل می شوند برای محیط هایی چون باغچه، باغ، محوطه های بیرون، حیاط و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار گرفته و نوع داخلی آن نیز برای روشنایی اصلی محیط داخلی ساختمان کاربرد دارد.
توجه داشته باشید در این حالت لازم است صفحه خورشیدی از خود چراغ جدا باشد تا بتواند نور خورشید را ذخیره کند.

با این حال می توان گفت بیشتر مصارف خانگی چراغ خورشیدی برای تزیین بوده از این رو شکل های گوناگونی از این چراغ ها در حال حاضر در بازار موجود می باشد.

در این بین یکی از پرکاربرد ترین این چراغ ها، چراغ خورشیدی ۵۰ وات بوده که دارای سنسور حساس به روشنایی هوا می باشد و به محض تاریک شدن هوا به صورت اتوماتیک روشن شده به طوری که بعد از ۴ تا ۵ ساعت نوردهی با قدرت کامل، نور خود را خفیف تر کرده تا بتواند روشنایی خود را در زمان بیشتری فراهم کند.

با این وجود می توان گفت مهمترین کاربرد این نوع چراغ خورشیدی برای مناطقی است که دسترسی به برق دشوار می باشد زیرا نصب آن نیاز به هیچگونه برقکاری و سیم کشی ندارد. از طرفی با وجود اینکه این چراغ به صورت مقاومت،ضد آب و ضد گرد و غبار طراحی شده است شما می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید و کاملا امن، بدون خطر برق گرفتگی، پریدن فیوز و داغ شدگی می باشد.

صادرکننده چراغ خورشیدی ۵۰ وات

صادرکننده چراغ خورشیدی 50 وات با وجود اینکه در حال حاضر تولید چراغ های خورشیدی در انواع مختلفی از جمله نوع ۵۰ وات آن در کشور ایران رونق پیدا کرده است، هم اکنون مشاهده می شود که صادرکننده چراغ خورشیدی این محصول را به کشور های منطقه ارسال می نماید.

توجه داشته باشید محصولی که جهت ارسال به کشور های منطقه انتخاب می شود از کیفیت کاملی برخوردار بوده و این امر موجب شده است که چراغ خورشیدی ایرانی نسبت به نوعی چینی این محصول از محبوبیت بیشتری در بازار های خارجی برخوردار باشد. به طور کلی می توان گفت در تولید این محصول از مجهز ترین دستگاه ها و فناوری مدرن استفاده شده است.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش چراغ خورشیدی ۱۰۰ وات

چراغ خورشیدی همانطور که از نامش پیداست، انرژی الکتریکی خود را از خورشید تامین می کند. سلولهایی که روی پنل نصب هستند با جذب انرژی و نور خورشید، آن را به برق یا ا

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی