گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی خانگی / نیروگاه خورشیدی خانگی | بزرگترین شرکت مهندسی پکیج خورشیدی

نیروگاه خورشیدی خانگی | بزرگترین شرکت مهندسی پکیج خورشیدی

اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که به صرفه جویی و ذخیره انواع انرژی از قبیل آب ، برق و گاز و … اهمیت می دهید . حتما تا کنون به دنبال راه حلی برای جلوگیری از مصرف بی رویه این نعمات خدادادی بوده اید . و نکته ای که در این زمینه قابل حدث می باشد جستجوی شما در فضای مجازی و دنبال گشتن راه حل در این فضا بوده اید . و حتما به استفاده از نیروگاه خورشیدی خانگی هم برخورد کرده اید . شما با داشتن این امکان در خانه خود می توانید از انرژی  پاک خورشیدی برای خود و خانواده گرامی خود تولید برق کرده و از آن استفاده نمایید . علاوه بر این ها شما می توانید این برق تولید شده را در اختیار شرکت برق شهرستان خود قرار داده و در ازای آن مبلغی را دریافت نمایید . تا علاوه بر صفر شدن مصرف برق شما از دولت بتوانید با استفاده از نیروگاه خورشیدی خانگی یه سود قابل توجهی هم دست پیدا کنید .

نیروگاه خورشیدی خانگی | بزرگترین شرکت مهندسی پکیج خورشیدی

آموزش ساخت نیروگاه خورشیدی

آموزش ساخت نیروگاه خورشیدیاگر شما هم به دنبال ایجاد یک نیروگاه خورشیدی خانگی هستید . پس از ثبت نام نیروگاه خورشیدی خانگی باید تجهیزات ملزوم این نیروگاه را فراهم کنید . که از جمله این تجهیزات می توان به فضای کافی برای احداث این نیروگاه اشاره کرد . و پس از آن شما نیاز به ساخت پنل خورشیدی دارید . که برای ساخت آن می توانید از متخصصین این امر کمک لازم را بگیرید . به این منظور شما با جستجوی عباراتی نظیر : هزینه ساخت نیروگاه برق خورشیدی یا آموزش نصب پنل خورشیدی در فضای مجازی می توانید به متخصصین این امر دست پیدا کرده و راهنمایی لازم را از این افراد دریافت نمایید .

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدیبرای راه اندازی یک نیروگاه خورشیدی اگر چه در ابتدا شما نیاز به مقداری هزینه کردن دارید . ولی پس از راه اندازی آن می توانید علاوه بر تولید انرژی برق برای خودتان از سود حاصل از فروش این انرژی به شرکت برق شهرستان خود بهره مند شوید . از جمله هزینه هایی که شما باید انجام دهید تا بتوانید یک نیروگاه خورشیدی را راه اندازی کنید . این است که داشتن مکانی برای احداث این نیروگاه ضروری است . و همچنین باید متناسب با نیاز خود برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی برای خرید قطعات آن هزینه ای جداگانه داشته باشید .

راه اندازی نیروگاه خورشیدی کوچک برای منزل

راه اندازی نیروگاه خورشیدی کوچک برای منزلپنل خورشیدی چیست ؟ در جواب این سوال باید به شما بگوییم که یک پن خورشیدی از ترکیبات نمیه هادی ساخته شده که وظیفه تولید انرژی برق از انرژی خورشیدی را بر عهده دارد . اگر شما هم به دنبال راه کاری برای کم کردن هزینه های مصرف انرژی در خانواده و محیط کار خود هستید . پس چه بهتر که هر چه سریع تر دست به کار شده و با راه اندازی یک نیروگاه خورشیدی کوچک در منزل یا محیط کار خود در صرفه جویی این انرژی خدادادی سهم بسزایی داشته باشید . علاوه بر این ها شما با بستن قرارداد خرید تضمینی برق نیروگاه خورشیدی خانگی می توانید با فروش انرژی تولیدی به اقسام گوناگون برای خود کسب درامد هم داشته باشید .

راهنمای سرمایه گذاری در نیروگاه های کوچک

راهنمای سرمایه گذاری در نیروگاه های کوچکاگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به سرمایه گذاری در زمینه انرژی علاقه دارید . قطعا تا کنون با جستجوی جملاتی نظیر نیروگاه خورشیدی سولار ، لیست قیمت نیروگاه خورشیدی در فضای مجازی به دنبال پیدا کردن راهی برای انجام این سرمایه گذاری هستید . اگر شما توانایی ساخت یک نیروگاه خورشیدی سولار را به تنهایی ندارید می توانید از طریق سرمایه گذاری در مکان هایی که این نیروگاه ها را تولید می کنند . می توانید علاوه بر سهیم شدن در صرفه جویی انرژی برق از سود قابل توجهی نیز بهره مند شوید .

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هزینه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی

استفاده از انرژی های فسیلی همواره یکی از دغدغه های اصلی بوده است. برای کنترل مصرف این انرژی ها به ویژه نیروی برق، راه های متعددی وجود دارد؛ ولی یکی از بهترین راه ها، ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی است. اما ساخت نیروگاه خورشیدی نیاز به یک سری امکانات دارد که در گام نخست تهیه پنل خورشیدی است. سوال اینجا است که پنل خورشیدی چیست؟ وظیفه پنل های خورشیدی تبدیل کردن انرژی خورشید به انرژی الکتریکی است. این پنل ها از ترکیبات نیمه هادی ساخته می شوند که به نام سولار در میان مردم و فتوولتائیک در میان متخصصان شناخته شده هستند. پنل های خورشیدی از نظر فن آوری بکار رفته در آن، سه دسته اند: نواری پلی کریستال منو کریستال استفاده از نیروگاه های خورشیدی مزایایی مانند: عدم نیاز نداشتن به آب، سازگاری با محیط زیست، عدم نیاز به شبکه سراسری و سوخت، دارد. البته برای ساخت نیروگاه های خورشیدی خانگی باید در نظر داشته باشیم که هزینه ابتدایی آن تا اندازه ای بالا است و تولید انرژی از این راه وابسته به تغییرات تابش خورشیدی می باشد. پنل های خورشیدی را می توان در محیط هایی که تابش خورشید مستقیم صورت می گیرد چه در پشت بام و چه روی زمین نصب کرد. بد نیست بدانید که بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران در استان کرمان موقعیت دارد. 

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی