گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی 20 کیلووات / هزینه احداث نیروگاه ۲۰ کیلووات خورشیدی در کشور

هزینه احداث نیروگاه ۲۰ کیلووات خورشیدی در کشور

هزینه احداث نیروگاه ۲۰ کیلووات خورشیدی به نسبت نیروگاه هایی با توان پایین تر، متفاوت بوده و مواردی روی افزایش هزینه ی آن تاثیر گذار می باشند، از جمله:

  • برای اجرا و احداث این نیروگاه ها، نیاز به سرمایه گذاری برای تهیه ی مواردی از قبیل؛ ۲۰۰۰ وات پنل خورشیدی و اینورتر ۲۰ کیلو واتی، می باشد.
  • نیاز به داشتن سازه های محکم و قابل اعتماد
  • کابل کشی های استاندارد
  • نحوه ی درست قرار گیری صفحات خورشیدی
  • فضای مورد نیاز برای احداث نیروگاه و سایر موارد دیگری که انجام هریک از آن ها، نیاز به سرمایه گذاری و در نظر گرفتن مبلغ قابل توجهی می باشد.

هزینه احداث نیروگاه 20 کیلووات خورشیدی در کشور

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی یکی از نکات مهمی که برای احداث نیروگاه خورشیدی، باید در نظر بگیریم، و قبل از اجرای این پروژه، تمامی جوانب آن را بسنجیم، مقدار توان لازم برای نیروگاه می باشد. سرمایه گذاری لازم و  هزینه ساخت نیروگاه خورشیدی برای توان های مختلف کاملا متفاوت بوده، و در توان های بالا قابل توجه می باشد. بعنوان مثال؛ هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی یک مگاواتی به دلیل فضای لازم برای ایجاد نیروگاه و همچنین تعداد صفحات خورشیدی موردنیاز و سایر تجهیزات دیگر، نسبت به هزینه ی لازم برای نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلووات، بسیار بالاتر می باشد. و به سرمایه گذاری قابل توجهی نیاز دارد. اجرای پروژه ی نیروگاه، در هر نوع وات، مراحلی داشته که با برآورد کردن هزینه های لازم، باید برای گرفتن مجوز احداث نیروگاه خورشیدی اقدام نموده، و بعد از اخذ مجوزهای لازم برای زمین و اتصال به شبکه ها می توان به سایر مسائل دیگر پرداخت.

نرخ روز نیروگاه خورشیدی

نرخ روز نیروگاه خورشیدیاحداث نیروگاه خورشیدی با در نظر گرفتن نرخ امروزی بسیار متفاوت با هزینه های سابق بوده و دلیل آن هم موارد زیر می باشد:

قیمت پنل های خورشیدی که طبق آخرین آمار گرفته شده، و طبق نرخ روز بازار است؛ به ازای هر وات متغیر می باشد. و زمان تحویل و حجم محصول بر روی هزینه ی نهایی تاثیرگذار است. که لازم به ذکر است، در ماه های اخیر سال ۹۷ این پنل ها در سراسر دنیا با کاهش قیمت مواجه شده اند. همچنین برای تهیه سایر تجهیزات لازم برای نیروگاه، می توان به عمده فروشانی که تخفیف هایی را روی محصولات خود اعمال کرده اند، مراجعه کرد. قیمت پنل های خورشیدی در انواع مونو کریستال، پلی کریستال و یا انواع مختلف برندهای آن متفاوت می باشد. و برای اطلاع از لیست قیمت ها و جزئیات آن، می توان سایت های معتبر فروش این تجهیزات را بررسی کرد.

روش نصب نیروگاه خورشیدی خانگی

روش نصب نیروگاه خورشیدی خانگیدر سایت های اینترنتی، ویدئوهای آموزشی برای آموزش، نحوه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی و روش نصب این نیروگاه ها با جزئیات و رعایت موارد لازم موجود می باشد. و به راحتی می توان با یادگیری این آموزه ها در منزل، یک نیروگاه خورشیدی استاندارد برای ذخیره و صرفه جویی در مصرف برق ایجاد کرد. همچنین این آموزش ها کاملا بصورت ارائه ی عکس، و تصویری بوده، و افراد میتوانند با میزان دقت لازم، نیروگاه خانگی خود را نصب کنند. برخی از سایت های فروش تجهیزات نیروگاه، افراد متخصصی را برای این امر در نظر گرفته اند، که در صورت تمایل مشتریان، این متخصصان برای نصب نیروگاه و استانداردسازی آن به محل اعزام می گردند.

مرکز خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی

مرکز خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدیمراکز خرید و فروش بسیاری در زمینه ی توزیع تجهیزات و انواع سیستم های خورشیدی در حال فعالیت می باشند، و خریداران با تنوع برند بسیار زیاد مواجه هستند. با مراجعه به این فروشگاه های اینترنتی، تمامی جزئیات در خصوص کیفیت، نام برند، میزان کارایی کالا، تعداد صفحات خورشیدی با وات های مختلف، و سایر تجهیزات سیم و کابل و …، قیمت محصولات، نحوه ی ارسال، زمان تحویل بسته ها، در اختیار افراد قرار می گیرد. همچنین بخش های در نظر گرفته شده در سایت، برای اعلام نظرات، پیشنهادات، انتقادات، و میزان رضایت مصرف کنندگان، نیز به خریداران در انتخاب نهایی آن ها کمک بسیاری می کند.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ کیلووات با تجهیزات جدید در اراک

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی  20 کیلووات در اراک، بر حسب موارد مختلفی تعیین می شود که اگر تمایل به احداث این نیروگاه  در سازه خود دارید، می توانید به ن

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی