گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی خانگی / هزینه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی

هزینه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی

استفاده از انرژی های فسیلی همواره یکی از دغدغه های اصلی بوده است. برای کنترل مصرف این انرژی ها به ویژه نیروی برق، راه های متعددی وجود دارد؛ ولی یکی از بهترین راه ها، ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی است. اما ساخت نیروگاه خورشیدی نیاز به یک سری امکانات دارد که در گام نخست تهیه پنل خورشیدی است. سوال اینجا است که پنل خورشیدی چیست؟ وظیفه پنل های خورشیدی تبدیل کردن انرژی خورشید به انرژی الکتریکی است. این پنل ها از ترکیبات نیمه هادی ساخته می شوند که به نام سولار در میان مردم و فتوولتائیک در میان متخصصان شناخته شده هستند. پنل های خورشیدی از نظر فن آوری بکار رفته در آن، سه دسته اند: 

  • نواری 
  • پلی کریستال 
  • منو کریستال 

استفاده از نیروگاه های خورشیدی مزایایی مانند: عدم نیاز نداشتن به آب، سازگاری با محیط زیست، عدم نیاز به شبکه سراسری و سوخت، دارد. البته برای ساخت نیروگاه های خورشیدی خانگی باید در نظر داشته باشیم که هزینه ابتدایی آن تا اندازه ای بالا است و تولید انرژی از این راه وابسته به تغییرات تابش خورشیدی می باشد. پنل های خورشیدی را می توان در محیط هایی که تابش خورشید مستقیم صورت می گیرد چه در پشت بام و چه روی زمین نصب کرد. بد نیست بدانید که بزرگترین نیروگاه خورشیدی ایران در استان کرمان موقعیت دارد. 

هزینه ساخت نیروگاه خورشیدی خانگی

هزینه نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدی

هزینه نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدیهمان گونه که ذکر شد، هزینه نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدی در ابتدا، بالا است. برای اینکار نیاز است تا با شرکت هایی که در ساخت پنل خورشیدی و تولید پنل خورشیدی فعال هستند در تماس شد. همچنین می توان برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی با کسانی که قبلاً این کار را انجام دادند مشورت نمود که می تواند هزینه کمتری را در بر داشته باشد. آشنایی با شرکت ها و نمونه های پنل خورشیدی نیز مهم است. برای شروع راه اندازی یک نیروگاه در کنار هزینه و زمانی که صرف می شود باید مجوزهای لازم را نیز دریافت کرد که با مراجعه به سایت های مختلف این کار امکان پذیر است. 

فروش انواع نیروگاه خورشیدی ایران

فروش انواع نیروگاه خورشیدی ایرانفروش انواع نیروگاه خورشیدی در ایران به شرایط محیطی ربط دارد. این نیروگاه ها هر چند از لحاظ محیط زیستی بسیار مؤثر هستند؛ ولی هنوز کارایی کمتری دارند. با همه اینها، فروش انواع تجهیزات نیروگاه خورشیدی از قبیل پنل و باتری خورشیدی از طرق گوناگون امکان پذیر است. در این زمینه شرکت های مختلفی در بازار فعالیت دارند که در کنار راهنمایی، کار نصب و راه اندازی نیروگاه خورشیدی را هم انجام می دهند. نیروگاه خورشیدی با پنل و سلول های خورشیدی ساخته می شود. سلول های خورشیدی فرق چندانی با پنل یا صفحات خورشیدی ندارند و با قرار دادن چند ماژول در کنار هم، یک پنل خورشیدی ایجاد می شود. برای دریافت معلومات بیشتر به نمایندگی فروش سلول خورشیدی مراجعه کنید. 

قیمت فروش انواع نیروگاه خورشیدی خانگی

قیمت فروش انواع نیروگاه خورشیدی خانگیقیمت فروش انواع نیروگاه خورشیدی خانگی بستگی به کیفیت تجهیزاتی دارد که در آن بکار می رود. برای خرید و راه اندازی چنین نیروگاه هایی بهتر است با متخصصان این عرصه مشورت نمود و در کنار آن، تجهیزات نیروگاه را از فروشگاه های معتبر که دارای سابقه و ضمانت کار هستند، خریداری نمود. قیمت فروش انواع نیروگاه خورشیدی خانگی به دلیل نوسانات ارزی متفاوت است و به همین دلیل باید با فروشنده ها در تماس بود. 

فروش عمده لوازم نیروگاه خورشیدی

فروش عمده لوازم نیروگاه خورشیدیوب سایت های متعددی در عرصه فروش عمده لوازم نیروگاه خورشیدی فعالیت می کنند. به راحتی می توان با مراجعه به این وب سایت ها از چگونگی و کم و کیف تجهیزات و لوازم نیروگاه خورشیدی با خبر شد. باید در نظر داشت که برای خرید لوازم این گونه نیروگاه ها، به فروشگاه های آنلاین معتبر مراجعه شود؛ فروشگاه هایی که استاندارد بودن کالا را تضمین کنند، خدمات پس از فروش ارائه دهند، سابقه طولانی در این عرصه داشته باشند و از طرفی عمر تجهیزاتی که به فروش می رسانند طولانی مدت باشد. 

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی خانگی ۴۰ کیلووات در مقیاس کوچک در اراک

با کاهش تولید سوخت های فسیلی و همچنین آلودگی های ناشی از این سوخت ها بسیاری از افراد را به سمت تولید انرژی با استفاده از نیروهای نو کرد. از جمله تولید برق با اس

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی