گروه مهندسی سوراسل
خانه / پکیج خورشیدی / پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک

پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک

با توجه به شرایط اقلیمی و قیمت انرژی برق، پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک توانست سهم خوبی از بازار تقاضا را بدست بیاورد.
برق همراه
از آنجا که امروزه همه حداقل یک تلفن همراه دارند به اهمیت تامین برق در محل های بیرون شهر، کمپ ها، مسافرت ها و غیره واقف هستیم. از آنجا هر روز خورشید در آسمان وجود دارد پس بهترین روش برای تولید برق همراه همین انرژی خورشیدی است. برای پاسخ به این نیاز ها شرکت هایی و کارخانه هایی اقدام به تولید و ساخت پکیج هایی نموده اند که مجموعه ای از تجهیزات برای تولید و استفاده از برق را فراهم می آورد.

پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک

انواع پکیج های خورشیدی

پکیج های خورشیدی شامل پنل خورشیدی ، اتصالات ، باتری ، مبدل برق، خروجی USB ، روشنائی LED و تعدادی محصول کاربردی دیگر است که به صورتی قابل حمل طراحی شده اند. توان این پکیج ها از ۱۰ وات ۵۰۰ وات متغیر می باشد و هر کدام برای یک کاربرد مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین استفاده از پکیج های خورشیدی کوچک برای روشنائی در شب است.

پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک

پکیج های خورشیدی کوچک

انواع پکیج های خورشیدی کوچک دارای وات خروجی پایین تر و اندازه کوچکتری هستند. مزیت اصلی آنها قابلیت حمل است. خروجی ۲۲۰ ولت این پکیج ها هم مزیت دیگری است که کمک میکند برخی از لوازم برقی خانگی را روشن کنید. وزن این پکیج ها بین ۵ تا ۸ کیلو گرم با توجه به توان و امکانات متغیر است.
هرچه توان پکیج بالاتر باشد مدت زمان برق دهی آن و تعداد دستگاهی که پشتیبانی می کند بیشتر خواهد بود. انواع مختلف بین ۶ تا ۱۲ ساعت برق دهی دارند.
بیشتر کاربرد های این پکیج برای عشایر ، کمپ های اردویی، ویلا های فاقد برق کوهستانی، زنبوران، گله داران و باغ ها می باشد.
پکیج های موجود در بازار ایران دو دسته هستند:

  • منتاژ ایران
  • ساخت خارج از ایران (معمولا چین)

پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک

پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک

اگر اهل برپایی کمپ های چند روزه هستید و یا یکی از مشاغل گله داری یا زنبور داری را دارید حتما یکی از این پکیج ها برای شما کارائی خواهد داشت. اگر به دنبال یکی از این پکیج ها هستید حتماً باید یک پخش کننده پکیج خورشیدی کوچک را پیدا کنید. سرچ گوگل بسیاری از آنها را برا شما پیدا خواهد کرد.
دقت کنید پکیجی که انتخاب و خریداری می کنید حتما دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش باشد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پکیج خورشیدی قابل حمل ۴۰ وات در تهران

پنل های خورشیدی که آنها را سولار نیز می نامند، با استفاده از علم فتوولتاییک، ساخته شده اند. تولید برق از انرژی خورشید با کمک پنل خورشیدی انجام می شود که می توان

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی